Přesunout výrobu do zahraničí či vyzvednout na letišti?

Nabízím i exkluzivní služby

V cizí zemi občas potřebujete pomoct nejen s jazykem, ale také s orientací. Proto vás rád vyzvednu na letišti, doprovodím na obchodní schůzi nebo na služební cestu. Jaké všechny exkluzivní služby vám mohu nabídnout?

Řízení projektu na zakázku

Čeká vás zahraniční spolupráce, projekt, na který potřebujete schopného překladatele, který se vyzná v zahraničních reáliích a váš projekt dotáhne do konce? Rád vám s tím pomohu. Díky širokému spektru zkušeností s firmami operujícími na českém i rakousko-německém trhu vám zajistím co nejlepší podmínky.

Přestěhování projektu do zahraničí

Expandujete do zahraničí? Pomohu vám se vším, od hledání prostor pro skladování či výrobu, shánění obchodních partnerů až po pomoc s právními a obchodními podmínkami.

Doprovod na veletrhy a další významné obchodní akce

Chystáte se na mezinárodní veletrh a chcete z něj vytěžit co nejvíce obchodních kontaktů a příležitostí? Rád vám pomohu nejen jako tlumočník, ale také s vyjednáváním cen a obchodních podmínek.

Tlumočení na ledě při tréninku

Nabízím i speciální tlumočení, třeba při sportovním tréninku, na který si najmete zahraničního trenéra, na sportovních hrách či teambuildingu v zahraničí a podobně.

S čím vám mohu pomoci?