Zajistím překlad ekonomických, obchodních i technických textů

Jsem bilingvní, a proto vám přeložím texty z i do němčiny nejen gramaticky, ale také stylisticky správně, s ohledem na kulturu a zvyklosti dané země. Přeložím pro vás vše od obecných překladů až po složité technické překlady.

Obecný překlad

Dopisy, maily či třeba články pro vás přeložím jak z češtiny do němčiny, tak naopak.

Jazyková korektura

Nejste si jistí, jestli se vám do německého textu nevloudila gramatická nebo stylistická chybička? Ať už se jedná o odborný článek či osobní korespondenci, opravím vaše texty tak, aby i tón jazyka odpovídal překládanému textu. Texty dostanete k okamžitému použití, na vaše přání je mohu opatřit také poznámkami a vysvětlivkami.

Technické překlady

Zajistím pro vás překlad technických manuálů, bezpečnosti práce, návodů, popisků ke strojům, produktovým videím, dále přeložím popisky k produktům na webu, pokud třeba spouštíte zahraniční e-shop.

Transkripční texty

Nahráli jste si zajímavou přednášku v němčině, nebo třeba videokonferenci, které jste úplně přesně nerozuměli? Přeložím vám ji. Pomohu vám s jakýmkoliv audio/video záznamem, ale třeba i s dabingem.

Obchodní a administrativní překlady

Správné porozumění smlouvám je závislé nejen na znalosti jazykových úskalí, ale také na znalosti právního systému dané země. Zajistím pro vás překlady smluv, obchodních textů, dohod a dalších administrativních překladů.

Překlad webu do němčiny

Chystáte se expandovat na německo-rakouský trh? Pomohu vám s překladem vašeho e-shopu i s produktovými popisky tak, aby nešlo jen o čistý překlad, ale aby zároveň měly ten správný šmrnc i v německém jazyce.

S čím vám mohu pomoci?